De i SaC som har fått Lösenord av Nightrider kan ta sig in här nu!
Tillhör du SaC och inte har lösenord, maila Nightrider
(nightrider@shadowcats.org) så snart som möjligt, så får du en login
om du skriver med din email och nickname, ev kommentar i medlemmar-sidan.
OBS! Håll koll på stora o små bokstäver!

Namn: Lösenord:


Grundare av klanen:
Psycho
E-mail: psycho@shadowcats.org
ICQ: 22228341
Hemsida: psycho.shadowcats.org
Kommentar: Ger mej aldrig, nästan...så nu har jag 10mbit breeedband hehe. Och nu har jag 100mbit villafiber ;)

Master ALF
E-mail: master_alf@shadowcats.org
ICQ:
Hemsida: www.shadowcats.org
Kommentar: Frågar du så har han "svar"... :)

El Camel
E-mail: el_camel@shadowcats.org
ICQ: 316342
Hemsida: www.shadowcats.org
Kommentar: Vad vore livet utan Quake?
-Fritid, mer jobb, mer pengar osv.
FUCK THAT! :D

Övriga medlemmar
Black Arrow
E-mail: black_arrow@shadowcats.org
ICQ:
Hemsida
Kommentar: Finns det någon som jobbar mer?

DefCon One
E-mail: defcon_one@shadowcats.org
ICQ:
Hemsida:
Kommentar: Tuff envis strategidåre som går sin egen väg.
(gäller fortfarande :-) )

Lyris
E-mail: lyris@shadowcats.org
ICQ:
Hemsida
Kommentar: Strategisk qvinna...

Hyddeous
E-mail: hyddeous@shadowcats.org
ICQ:
Hemsida:
Kommentar: Quake3 Quake3 (det är vad han tänker)..

Warluck
E-mail: warluck@shadowcats.org
ICQ:
Hemsida
Kommentar: Tyst försynt, verkar vara duktig på det mesta..

Maximum Swing
E-mail: maximumswing@shadowcats.org
ICQ:
Hemsida
Kommentar: bör inte vara placerad nära Sgt. Pepper vid nätverk..

Gandalf
E-mail: gandalf@shadowcats.org
ICQ:
Hemsida
Kommentar: säger mycket, gör lite, helt ofarlig och snäll.

Supremacy
E-mail: supremacy@shadowcats.org
ICQ: 3151324
Hemsida:
Kommentar: Har en inbyggd vinnarinstinkt (märks när han förlorar)...
Vilket som tur är inte händer så ofta. (egen anm)

Keepster
E-mail: keepster@shadowcats.org
ICQ:
Hemsida
Kommentar: Har en tendens till att tala i tungor ibland.

LordZ
E-mail: lordz@shadowcats.org
ICQ:
Hemsida: www.shadowcats.org
Kommentar: Jo, det kan kanske vara han, han ser ut så i alla fall.

Sgt Pepper
E-mail: sgt_pepper@shadowcats.org
ICQ:
Hemsida
Kommentar: ihop med Maximum Swing ger han begreppet "kacklande dårar" en ny innebörd.

DaBoo
E-mail: daboo@shadowcats.org
ICQ: 10077254
Hemsida: daboo@shadowcats.org
Kommentar: En gapig, gåpåare som försöker spela CS =0)

Titan
E-mail: titan@shadowcats.org
ICQ: 24771040
Hemsida
Kommentar: Sägs ha hotat sin chef med en bazooka för att få tillbaks sitt jobb.

Fazt-1
E-mail: fazt-1@shadowcats.org
ICQ:
Hemsida
Kommentar:

Dirty Sheep
E-mail: dirtysheep@shadowcats.org
ICQ:
Hemsida
Kommentar:

Deetoy
Email: deetoy@shadowcats.org
ICQ: 16338176
Hemsida home.swipnet.se/deetoy
Kommentar: Jag ÄGER Hyddeous.

El Cherokee
Email: el_cherokee@shadowcats.org
ICQ: 376512
Hemsida
Kommentar:

Green Dragon
Email: green_dragon@shadowcats.org
ICQ: 104817091
Hemsida
Kommentar: Vet inte vad vi har, men 08:or har vi gott om.

Iceman
Email:
ICQ: 4686686
Hemsida
Kommentar:

FuZ++
Email: fuzzo@shadowcats.org
ICQ: 58194321
Hemsida
Kommentar:

Joint
E-mail: joint@shadowcats.org
ICQ: 8049947
Hemsida: www.shadowcats.org
Kommentar: ehm.. :>

CriZ
Email:
ICQ:
Hemsida
Kommentar:

SnakeBoY
E-mail: janzon_ifk@hotmail.com
ICQ: 25522668
Hemsida:
Kommentar: Höjden av total brutalitet: A-W-P + Deagle :P

Werner
E-mail:
ICQ:
Hemsida:
Kommentar:

BazzE
E-mail: bazze@shadowcats.org
ICQ: 8769817
Hemsida:
Kommentar: Spray and pray ffs

Piru
E-mail: piru@shadowcats.org
ICQ: 123794657
Hemsida: www.pradio.has.it
Kommentar: i 0wn you!

Catwoman
E-mail: catwoman@shadowcats.org
ICQ:
Hemsida: Catwoman
Kommentar: Hedersmedlem för att hon hjälper till en hel del på lanen.

HTML,PHP o CGI-Script programmerare för hemsidan:

Detta gjordes av före detta medlemmen Nightrider








page made by Nightrider (C) 2002
</